We waren de (Lee)weg kwijt en van het (Ranonkel)pad af

      Reacties uitgeschakeld voor We waren de (Lee)weg kwijt en van het (Ranonkel)pad af

Anno 2020 heeft nagenoeg iedereen een telefoon of navigatiesysteem voor het wijzen van de weg. Dat dit geen garantie is dat je ook daadwerkelijk op de plaats van bestemming aan komt wordt regelmatig duidelijk als we mensen druk naar het juiste adres zien zoeken rond de Leeweg en het Ranonkelpad.

Na meerdere meldingen bij de gemeente te hebben gedaan zijn de straatnaambordjes inmiddels aangepast en verduidelijkt. Dat bleek hard nodig want zelfs voor de heren van de gemeente die de borden kwamen plaatsen was het niet helemaal duidelijk hoe het zat. Daarom heeft een oplettende bewoonster geholpen zodat het ook écht klopt.

Klik op de foto’s voor een vergroting

Ziet u ook iets in de wijk wat beter kan? Meld dit dan bij de gemeente via de website https://buitenoporde.lansingerland.nl/locatie of stuur een mail aan weidebloembuurtvereniging@gmail.com.