Aanpassing drempels in Weidebloembuurt

      Reacties uitgeschakeld voor Aanpassing drempels in Weidebloembuurt

Nieuws uit het overleg met de gemeente: binnenkort zullen er twee verkeersdrempels in Weidebloembuurt worden aangepast. Dit betreft de drempels ter hoogte van Sleutelbloemstraat 19 en Koekoeksbloemstraat 23.

Deze drempels voldoen nu niet aan de wettelijke gestelde eisen en worden daarom aangepast op basis van een zogenaamde beheersmaatregel.

De werkzaamheden zijn gepland voor het 1e kwartaal in 2022.

Pas je snelheid aan
Ondanks de drempels in onze wijk, wordt er op diverse plaatsen te hard gereden. Ook door sommige bewoners! Wij als wijkvereniging willen de wijk graag veilig, plezierig en leefbaar houden voor álle bewoners. Daarom het dringende verzoek om in de wijk uw snelheid te matigen.