Indienen bezwaarschrift tegen aanleg tijdelijke brug

      Reacties uitgeschakeld voor Indienen bezwaarschrift tegen aanleg tijdelijke brug

(Bezwaartermijn is inmiddels verstreken)

De Gemeente heeft op 15 februari 2021 vergunning gegeven voor het aanleggen van een tijdelijke brug tegenover Korhoen 13 naar de Zilverschoonsingel. Deze brug moet dagelijks 2500 verkeersbewegingen afwikkelen. Het bestuur van de Weidebloembuurtvereniging o.a. vindt dit geen goed plan vanwege de consequenties voor de verkeersveiligheid in onze kinderrijke buurt, en stelt voor dat de bewoners van de Weidebloembuurt allemaal bezwaar aantekenen tegen dit besluit. Zie de update van het bestuur voor meer details

Je kunt dit bezwaar voor 31 maart 2021 op diverse manieren indienen
(zie ook de website van de gemeente over bezwaar en beroep):

  1. Via het on-line formulier op de website van de gemeente via deze link (Je moet dan inloggen met DigiD want dat geldt tevens als ondertekening). Zie optie 3 voor voorbeeld teksten
  2. Via het formulier “Bezwaarschrift Indienen” op de site van de gemeente. Zie optie 3 voor voorbeeld teksten. Dit formulier moet u ondertekenen en aangetekend opsturen
  3. Een Concept tekst bezwaarschrift (*) voor gebruik in een brief is ook beschikbaar op de site van de Weidebloembuurtvereniging. Je hoeft deze brief alleen maar aan te passen op je persoonlijke situatie, te ondertekenen en aangetekend te sturen aan de gemeente.

(*) Noot: De concept tekst bezwaarschrift is een MS Word (docx) document dat je kan bewerken en zal in de meeste browsers niet openen als een nieuwe pagina maar meteen gedownload worden. Zie de mededeling daarover onder in uw scherm.

Heb je hulp nodig bij het indienen van het bezwaarschrift, meld je bij de initiatiefnemer a.r.elderson@planet.nl en hij, of een van de buurtbewoners, kan samen met jou een bezwaar opstellen.

Graag zijn we op de hoogte: Laat het ons weten via weidebloembuurtvereniging@gmail.com met cc naar  a.r.elderson@planet.nl,